Aktualności

WSTECZ

29 listopada 2021
INFORMACJA O CZĘŚCIOWYM ZAWIESZENIU ZAJĘĆ w I LO

  Dyrekcja I LO otrzymała oficjalną informację z Powiatowej   Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Namysłowie o pozytywnym wyniku na Covid19, który pojawił się u uczniów naszej szkoły. W związku z powyższym po konsultacji ze Starostwem Powiatowym w Namysłowie oraz Powiatową  Stacją  Sanitarno-Epidemiologiczną w Namysłowie przy uwzględnieniu   obowiązujących   przepisów   prawnych   i procedur   podjęła   decyzję   o zawieszeniu zajęć w trybie stacjonarnym dla klas: 2a1, 2a2, 2c w dniach 29 listopada do 3 grudnia 2021 r. 

 

  Uczniowie z ww. klas, którzy nie są w pełni zaszczepieni (nie przyjęli dwóch dawek określonej szczepionki)   objęci   są   kwarantanną   do   dnia   2   grudnia   2021 r. Pozostałych uczniów w myśl obowiązujących przepisów kwarantanna nie dotyczy.


  Zajęcia dla ww. oddziałów od dnia 29 listopada do 3 grudnia będą realizowane w formule zdalnej na platformie MS Teams zgodnie z obowiązującym tygodniowym planem lekcji.


  Wszelkie   zmiany   dotyczące   organizacji   procesu   nauczania   w   I   LO   będą komunikowane na stronie www szkoły, FB szkoły oraz w ramach kontaktu telefonicznego pod nr telefonu 77 410 70 60.

 

Wojciech Surmacz

Dyrektor I LO w Namysłowie

Ogłoszenia

Dyrekcji Szkoły

 

 

Konkursy

STATUT

SZKOŁY

Plan lekcji

Uczniowie

Plan lekcji

Nauczyciele

Oddziały

klasowe

Gazeta

szkolna

Samorząd Uczniowski

Amnesty International

Koła

zainteresowań

Wolontariat

Zespoły

przedmiotowe

Pedagog

szkolny

Biblioteka

Sekretariat

Rada

Rodziców

Stowarzyszenie

Namysłowska

Dobra Szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie, ul. Mickiewicza 12, tel. (77) 410 70 60

Copyright 2016-2024 © by Wojciech Nowak