Copyright 2016-2022 © by Wojciech Nowak

I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie, ul. Mickiewicza 12, tel. (77) 410 70 60

Stowarzyszenie

Namysłowska

Dobra Szkoła

Rada

Rodziców

Sekretariat

Biblioteka

Pedagog

szkolny

Zespoły

przedmiotowe

Wolontariat

Koła

zainteresowań

Amnesty International

Samorząd Uczniowski

Gazeta

szkolna

Oddziały

klasowe

Plan lekcji

Nauczyciele

Plan lekcji

Uczniowie

Aktualności

(VIDEO)

Konkursy

 

 

Ogłoszenia

Dyrekcji Szkoły

Drodzy Uczniowie i Rodzice. Przekazuję informację bieżące dotyczące pracy I LO.

W dniu dzisiejszym, tj. środę 24 kwietnia o godzinie 7.00 odbyło się posiedzenie Rady Pedagogicznej na której dokonano zatwierdzenia wyników nauczania uczniów klas III-ich (ocen z poszczególnych przedmiotów oraz ocen z zachowania). Zajęcia w dniu dzisiejszym nie odbywały się, ponieważ nie można było podać takiej informacji wczoraj. W związku z tym wpisywane dziś nieobecności zostaną anulowane.

Jutro tj. 25 kwietnia większość nauczycieli strajkuje (informacja, którą przekazał Komitet Strajkowy). Zgodnie z planem pracy I Liceum przy uwzględnieniu trwającego strajku informuję, że zaplanowane na jutro "wywiadówki"/spotkania rodziców z wychowawcami poszczególnych klas nie odbędą się. Odbędzie się natomiast spotkanie dyrektora szkoły z rodzicami uczniów klas trzecich przystępujących do matury o godzinie 17.00 w auli szkolnej oraz spotkanie dyrektora z uczniami klas trzecich w sprawie omówienia procedur egzaminu maturalnego o godzinie 11.00 w auli szkolnej. 

Informację są przekazywane na bieżąco w miarę pozyskiwanych informacji od Komitetu Strajkowego, dlatego proszę śledzić informacje zamieszczane na stronie www. oraz FB, które pojawiać się będą każdego dnia.

Wojciech Surmacz

 

Organizacja pracy LO w czwartek tj. 25.04.2019r.
24 kwietnia 2019

WSTECZ

Ogłoszenia Dyrekcji Szkoły