Ogłoszenia Dyrekcji Szkoły

WSTECZ

24 kwietnia 2019
Organizacja pracy LO w czwartek tj. 25.04.2019r.

Drodzy Uczniowie i Rodzice. Przekazuję informację bieżące dotyczące pracy I LO.

W dniu dzisiejszym, tj. środę 24 kwietnia o godzinie 7.00 odbyło się posiedzenie Rady Pedagogicznej na której dokonano zatwierdzenia wyników nauczania uczniów klas III-ich (ocen z poszczególnych przedmiotów oraz ocen z zachowania). Zajęcia w dniu dzisiejszym nie odbywały się, ponieważ nie można było podać takiej informacji wczoraj. W związku z tym wpisywane dziś nieobecności zostaną anulowane.

Jutro tj. 25 kwietnia większość nauczycieli strajkuje (informacja, którą przekazał Komitet Strajkowy). Zgodnie z planem pracy I Liceum przy uwzględnieniu trwającego strajku informuję, że zaplanowane na jutro "wywiadówki"/spotkania rodziców z wychowawcami poszczególnych klas nie odbędą się. Odbędzie się natomiast spotkanie dyrektora szkoły z rodzicami uczniów klas trzecich przystępujących do matury o godzinie 17.00 w auli szkolnej oraz spotkanie dyrektora z uczniami klas trzecich w sprawie omówienia procedur egzaminu maturalnego o godzinie 11.00 w auli szkolnej. 

Informację są przekazywane na bieżąco w miarę pozyskiwanych informacji od Komitetu Strajkowego, dlatego proszę śledzić informacje zamieszczane na stronie www. oraz FB, które pojawiać się będą każdego dnia.

Wojciech Surmacz

 

Ogłoszenia

Dyrekcji Szkoły

 

 

Konkursy

STATUT

SZKOŁY

Plan lekcji

Uczniowie

Plan lekcji

Nauczyciele

Oddziały

klasowe

Gazeta

szkolna

Samorząd Uczniowski

Amnesty International

Koła

zainteresowań

Wolontariat

Zespoły

przedmiotowe

Pedagog

szkolny

Biblioteka

Sekretariat

Rada

Rodziców

Stowarzyszenie

Namysłowska

Dobra Szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie, ul. Mickiewicza 12, tel. (77) 410 70 60

Copyright 2016-2024 © by Wojciech Nowak